Відгуки про компанію Електрика до дрібницьДмитро П.Відмінно 17.09.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця18.09.2025Дякуємо за високу оцінку!Кирилл Н.Відмінно 17.09.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaПродаван бомба товар тожеКоментар продавця18.09.2025Дуже приємно отримати такий коментар. Бажаємо приємного користування!Станіслав Г.Відмінно 17.09.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця18.09.2025Щиро вдячні за ваші зірочки! Гарного Вам дня!Дмитро К.Відмінно 16.09.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця18.09.2025Дякуємо, що оцінили нашу роботу! Будемо раді бачити Вас знову!Сергій С.Відмінно 14.09.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaРекомендуюКоментар продавця18.09.2025Щиро вдячні за відгук! Завжди раді бачити вас серед наших покупців!Олександр Я.Відмінно 14.09.2025Коментар продавця09.10.2025Дякуємо за зірочки! Гарного дня і позитивного настрою!ПокупецьВідмінно 13.09.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця18.09.2025Дякуємо за відгук! Ваша оцінка мотивує нас працювати ще краще!лінівдна М.Відмінно 13.09.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaВсе гараздКоментар продавця18.09.2025Нам дуже приємно отримувати позитивні відгуки. Сподіваємось, що покупка буде довго радувати вас!Валерий П.Відмінно 13.09.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця18.09.2025Дякуємо, що оцінили нашу роботу! Бажаємо приємного користування!Андрій П.Відмінно 13.09.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaШвидко відправили,дуже ввічливий продавець,та і в цілому гарне обслуговування.Коментар продавця18.09.2025Велике спасибі за відгук! Чекаємо на вас знову в нашому магазині! Гарного дня!
Дякуємо за високу оцінку!
Продаван бомба товар тоже
Дуже приємно отримати такий коментар. Бажаємо приємного користування!
Щиро вдячні за ваші зірочки! Гарного Вам дня!
Дякуємо, що оцінили нашу роботу! Будемо раді бачити Вас знову!
Рекомендую
Щиро вдячні за відгук! Завжди раді бачити вас серед наших покупців!
Дякуємо за зірочки! Гарного дня і позитивного настрою!
Дякуємо за відгук! Ваша оцінка мотивує нас працювати ще краще!
Все гаразд
Нам дуже приємно отримувати позитивні відгуки. Сподіваємось, що покупка буде довго радувати вас!
Дякуємо, що оцінили нашу роботу! Бажаємо приємного користування!
Швидко відправили,дуже ввічливий продавець,та і в цілому гарне обслуговування.
Велике спасибі за відгук! Чекаємо на вас знову в нашому магазині! Гарного дня!