
- Немає в наявності
- Код: EPS-12-800-D4
Джерело aварійного живлення ultraSINUS UPS 800VА/480W Inerge
7 790,50 ₴
+380 (50) 482-48-88
- +380 (50) 328-88-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело aварійного живлення ultraSINUS UPS 800VА/480W Inerge
ultraSINUS UPS 800VА/480W Inerge ДБЖ серії EPS-12-800-D4 спеціально розроблені для підтримки живлення всього домашнього та офісного електрообладнання у разі збою в електромережі. Джерело живлення оснащено найсучаснішою інтерактивною технологією, технологією SPWM, керованою процесором, і повністю захищеною модульною схемою. Це надійне джерело аварійного живлення для всіх типів навантажень.

Характеристики:
- Загальна потужність (миттєва): 800 VА
- Постійна потужність: 480 Вт
- Напруга батареї: 12V DC
- Тип батареї: AGM / GEL
- Струм зарядки 3 режими: 5А / 9А / 13А
- Функція відключення звуку: ТАК
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inerge |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 8.3 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перегріву | Так |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | True |
- Ціна: 7 790,50 ₴

