
- Немає в наявності
- Код: 5904067442481
Джерело аварійного живлення UPS LCD 5000VA 4000W Inverter PM-UPS-5000MP 48V Powermat
35 970 ₴
- +380 (50) 328-88-20
Джерело аварійного живлення PM-UPS- 5000VA 4000W Inverter 24V
Джерело безперебійного живлення - це лінійно-інтерактивне джерело живлення з ефективною потужністю 5000 Вт і повною потужністю 4000 ВА.
- Функції перетворювача постійного/змінного струму, джерела безперебійного живлення (UPS) і автоматичного зарядного пристрою входять в один пристрій .
- У разі відключення електроенергії ДБЖ негайно подає живлення на підключені до нього пристрої , дозволяючи безпечно вимкнути обладнання та зберегти важливі дані. Раптове відключення електроенергії може призвести до втрати інформації та пошкодження електронного обладнання.
- POWERMAT UPS - це пристрій, який ідеально вирішує цю проблему. Дозволяє підключати зовнішню батарею/комплект батарей (паралельно) з напругою 48В, має два вихідних гнізда з напругою 230В , дозволяє підтримувати роботу двох пристроїв одночасно.
- Використаний в перетворювачі тороїдальний трансформатор забезпечує високий ККД і низький струм холостого ходу. Пристрій є набагато більш енергоефективним, ніж старі конструкції, що використовують трансформатори з сердечниками типу E.
- Швидкий 32-розрядний мікропроцесор забезпечує точну та безвідмовну роботу.
- Перетворювач створює на виході чисту синусоїдну напругу , що дозволяє працювати практично з будь-яким типом навантаження.
- Високий струм зарядки акумулятора (точні значення в таблиці з технічними даними).
- Інтелектуальне керування вентилятором охолодження в залежності від фактичної температури пристрою та стану навантаження інвертора.
- Вбудований стабілізатор напруги мережі AVR.
- Призначений для роботи з необслуговуваними акумуляторами AGM VRLA або GEL.
- Крім того, вбудований РК-дисплей наочно інформує про поточний режим роботи джерела живлення. Також виробник підготував чітку інструкцію польською мовою, що значно полегшує користування пристроєм.
Чиста синусоїда
Прилад видає на виході «синусоїдну» напругу, таке ж, як і в електромережі. Завдяки цьому він може живити індукційні пристрої (включаючи електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильні камери тощо). Звичайно, не забувайте вибирати потужність джерела живлення відповідно до навантаження.
Завжди під контролем
Завдяки РК-дисплею користувач може контролювати основні параметри джерела живлення, такі як: вхідна та вихідна напруга, частота в Гц, стан батареї, навантаження та поточний режим роботи. Це забезпечує постійне уявлення про стан пристрою та дозволяє швидко реагувати, якщо це необхідно.
Відсутність електроенергії - це не проблема
Інженери подбали про функцію холодного старту, що означає, що пристрій може працювати в автономному режимі без попереднього підключення до мережі. Це корисне рішення у разі раптового збою живлення, коли нам потрібен швидкий доступ до даних на стаціонарному комп’ютері чи іншому пристрої.
Режими роботи приладу
- Режим ДБЖ: живлення від мережі під час зарядки акумулятора, перехід на живлення від акумулятора при нестабільній напрузі або повному зникненні живлення від мережі.
- Режим випрямляча: зарядка акумулятора без живлення приймачів.
- Режим конвертера DC/AC: примусове живлення безпосередньо від акумулятора без підключення до електромережі.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- Потужність: 5000VA / 4000W
- Напруга: 230 В змінного струму
- Вихідні розетки: 2 розетки 230 В із заземленням
- Частота: 50 Гц
- Тип трансформатора: Тороїдальний
- Стабілізація напруги: ТАК
- Форма сигналу напруги: чиста синусоїда
- Хвильове спотворення: ≤3%
- Підтримувані типи акумуляторів: 48 В - AGM VRLA і GEL
- Напруга зарядки: 54,5 В
- Максимальний зарядний струм: 22А
- Захист акумулятора: при 41,0 В
- Стабілізація напруги: ТАК
- Час перемикання: <10 мс
- Час роботи ДБЖ: залежить від встановленої батареї
- Звукова сигналізація: ТАК (опис в інструкції користувача)
- Вага виробу з упаковкою: 16,8 кг
Пристрій потрібно підключити батарею з номінальною напругою 48В . Для цього можна використовувати чотири батареї з напругою 12 В і однаковою ємністю , з'єднані послідовно , згідно з наведеною схемою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Вихідна потужність | 4000 Вт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Індикація | Звукова/Світова/Вібро |
| Додатковий акумулятор | True |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час перемикання | 10 мс |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Ток заряда | 22 А |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | True |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Захист від перегрівання | True |
- Ціна: 35 970 ₴








