
- Немає в наявності
- Код: 5904067442467
Джерело аварійного живлення UPS LCD 2500VA 2000W Inverter PM-UPS-2500MP 24V Powermat
18 290 ₴
- +380 (50) 328-88-20
Джерело аварійного живлення PM-UPS- 2500VA 2000W 2000W Inverter 24V
Джерело безперебійного живлення - це лінійно-інтерактивне джерело живлення з ефективною потужністю 2000 Вт і повною потужністю 2500 ВА.
- Функції перетворювача постійного/змінного струму, джерела безперебійного живлення (UPS) і автоматичного зарядного пристрою входять в один пристрій.
- У разі вимкнення електроенергії ДБЖ негайно подає живлення на під'єднані до нього пристрої, даючи змогу безпечно вимкнути обладнання та зберегти важливі дані. Раптове вимкнення електроенергії може призвести до втрати інформації та пошкодження електронного обладнання.
- POWERMAT UPS - це пристрій, який ідеально вирішує цю проблему. Дає змогу під'єднувати зовнішню батарею/комплект батарей (паралельно) з напругою 24В, має два вихідні гнізда з напругою 230В, дає змогу підтримувати роботу двох пристроїв одночасно.
- Використаний у перетворювачі тороїдальний трансформатор забезпечує високий ККД і низький струм холостого ходу. Пристрій є набагато енергоефективнішим, ніж старі конструкції, що використовують трансформатори з сердечниками типу E.
- Швидкий 32-розрядний мікропроцесор забезпечує точну і безвідмовну роботу.
- Перетворювач створює на виході чисту синусоїдальну напругу, що дає змогу працювати практично з будь-яким типом навантаження.
- Високий струм заряджання акумулятора (точні значення в таблиці з технічними даними).
- Інтелектуальне керування вентилятором охолодження залежно від фактичної температури пристрою і стану навантаження інвертора.
- Вбудований стабілізатор напруги мережі AVR.
- Призначений для роботи з необслуговуваними акумуляторами AGM VRLA або GEL.
- Крім того, вбудований РК-дисплей наочно інформує про поточний режим роботи джерела живлення.
- Прилад видає на виході «синусоїдальну» напругу, таку саму, як і в електромережі. Завдяки цьому він може живити індукційні пристрої (включно з електроінструментами, повітряними компресорами, кондиціонерами, холодильниками, морозильними камерами тощо). Звичайно, не забувайте вибирати потужність джерела живлення відповідно до навантаження.
Завжди під контролем
Завдяки РК-дисплею користувач може контролювати основні параметри джерела живлення, як-от: вхідна і вихідна напруга, частота в Гц, стан батареї, навантаження і поточний режим роботи. Це забезпечує постійне уявлення про стан пристрою і дає змогу швидко реагувати, якщо це необхідно.
Відсутність електроенергії - це не проблема
Інженери подбали про функцію холодного старту, що означає, що пристрій може працювати в автономному режимі без попереднього підключення до мережі. Це корисне рішення в разі раптового збою живлення, коли нам потрібен швидкий доступ до даних на стаціонарному комп'ютері або іншому пристрої.
Режими роботи приладу
1. Режим ДБЖ: живлення від мережі під час заряджання акумулятора, перехід на живлення від акумулятора в разі нестабільної напруги або повного зникнення живлення від мережі.
2. Режим випрямляча: заряджання акумулятора без живлення приймачів.
3. Режим конвертера DC/AC: примусове живлення безпосередньо від акумулятора без підключення до електромережі.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Потужність: 2500VA / 2000W
Напруга: 230 В змінного струму
Вихідні розетки: 2 розетки 230 В із заземленням
Частота: 50 Гц
Тип трансформатора: Тороїдальний
Стабілізація напруги: ТАК
Форма сигналу напруги: чиста синусоїда
Хвильове спотворення: ≤3%
Підтримувані типи акумуляторів: 24 В - AGM VRLA і GEL
Напруга заряджання: 27,2 В
Максимальний зарядний струм: 24А
Захист акумулятора: при 20,5 В
Час перемикання: <10 мс
Час роботи ДБЖ: залежить від встановленої батареї
Звукова сигналізація: ТАК (опис в інструкції користувача)
Вага виробу з упаковкою: 16,8 кг
До пристрою потрібно під'єднати батарею з номінальною напругою 24В. Для цього можна використовувати дві батареї з напругою 12 В і однаковою ємністю, з'єднані послідовно, згідно з наведеною схемою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 24 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Час перемикання | 10 мс |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.8 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перегрівання | True |
- Ціна: 18 290 ₴








