
- Немає в наявності
- Код: 512703
Щиток пластиковий зовнішній на 6 модулів, IP 40 TAKEL
212,23 ₴
+380 (50) 482-48-88
- +380 (50) 328-88-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щиток пластиковий зовнішній на 6 модулів, IP 40 TAKEL
Пластиковий зовнішній щиток TAKEL призначений для захисту електроустановок та забезпечення безпеки електрообладнання. Виготовлений з високоякісного пластика, щиток володіє стійкістю до впливу зовнішніх факторів і забезпечує надійний захист від пилу та вологи.

Особливості:
- Конструкція: Щиток виконаний на 6 модулів.
- Ступінь захисту: IP 40 (захист від твердих предметів діаметром більше 1 мм і захист від крапельної вологи).
- Матеріал: Пластик високої міцності.
- Застосування: Призначений для встановлення зовнішніх електроустановок, забезпечує захист і безпеку підключеного обладнання.
- Зручність монтажу: Простий у встановленні і забезпечує легкий доступ до внутрішніх компонентів.
Характеристика:
- Артикул: 512703
- Торгова марка: Takel
- Найменування скорочене Щиток зовнішній на 6 модулів
- L: 184
- Колір Білий
- Монтаж Зовнішній
- Ступінь захисту IP40
- Ступінь ударостійкості IK 07
- Штрихкод 2000703255804
- Комплектація Щиток, латунна шина, DIN-рейка, кріплення
- Один. вимір. шт.
- Матеріал АБС пластик
- H: 140
- T: 100
- Вага одиниці, гр. 0.37
- Кіл-ть в пачці 1
- Кіл-ть в ящику 30
- Ящик (довжина*ширина*висота), см. 0.09
- Вага ящика брутто, кг 11.2
- Робоча температура, °C от -5 до +60 °С
- Температура монтажу, °C от +10 до +40 °С
- Тестування розпеченим дротом (GWT) 650 °С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 182 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Маса | 0.7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
- Ціна: 212,23 ₴




