
- Немає в наявності
- Код: 5904067442504
Джерело безперебійного живлення PM-UPS- 800VA 640W Inverter 12V POWERMAT
6 798 ₴
+380 (50) 482-48-88
- +380 (50) 328-88-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення PM-UPS- 800VA 640W
Inverter 12V POWERMAT
Джерело безперебійного живлення (UPS) — це пристрій, який забезпечує безперебійне живлення інших електронних пристроїв навіть у разі збою електромережі. Коли в розетку є напруга, ДБЖ автоматично заряджає підключену батарею. Крім того, блок живлення має ряд захистів від перевантаження, перегріву, занадто високої та занадто низької вхідної напруги, від перезарядки та розрядки батареї та короткого замикання, що забезпечує максимальний захист підключених пристроїв.
- Функції перетворювача постійного/змінного струму, джерела безперебійного живлення (UPS) і автоматичного зарядного пристрою входять в один пристрій .
- У разі відключення електроенергії ДБЖ негайно подає живлення на підключені до нього пристрої , дозволяючи безпечно вимкнути обладнання та зберегти важливі дані. Раптове відключення електроенергії може призвести до втрати інформації та пошкодження електронного обладнання.
- POWERMAT UPS - це пристрій, який ідеально вирішує цю проблему. Дозволяє підключати зовнішню батарею/комплект батарей (паралельно) з напругою 12В, має два вихідних гнізда з напругою 230В , дозволяє підтримувати роботу двох пристроїв одночасно.
- Використаний в перетворювачі тороїдальний трансформатор забезпечує високий ККД і низький струм холостого ходу. Пристрій є набагато більш енергоефективним, ніж старі конструкції, що використовують трансформатори з сердечниками типу E.
- Швидкий 32-розрядний мікропроцесор забезпечує точну та безвідмовну роботу.
- Перетворювач створює на виході чисту синусоїдну напругу , що дозволяє працювати практично з будь-яким типом навантаження.
- Високий струм зарядки акумулятора (точні значення в таблиці з технічними даними).
- Інтелектуальне керування вентилятором охолодження в залежності від фактичної температури пристрою та стану навантаження інвертора.
- Вбудований стабілізатор напруги мережі AVR.
- Призначений для роботи з необслуговуваними акумуляторами AGM VRLA або GEL .
- Крім того, вбудований РК-дисплей наочно інформує про поточний режим роботи джерела живлення. Також виробник підготував чітку інструкцію польською мовою, що значно полегшує користування пристроєм.
![]()
Технічні дані:
- Потужність: 800VA / 640W
- Напруга: 230 В змінного струму
- Вихідні розетки: 2 розетки 230 В із заземленням шуко
- Частота: 50 Гц
- Тип трансформатора: Тороїдальний
- Стабілізація напруги: ТАК
- Форма сигналу напруги: чиста синусоїда
- Хвильове спотворення: ≤3%
- Підтримувані типи батарей: 12V - AGM VRLA і GEL
- Напруга зарядки: 13,6 В
- Максимальний зарядний струм: 17А
- Захист акумулятора: при 10,5 В
- Стабілізація напруги: ТАК
- Час перемикання: <10 мс
- Час роботи ДБЖ: залежить від встановленої батареї
- Звукова сигналізація: ТАК (опис в інструкції користувача)
- Вага виробу з упаковкою: 8,3 кг
Режими роботи:
- ДБЖ: Живлення від мережі під час заряджання акумулятора, перехід на живлення від акумулятора в разі зникнення живлення.
- Випрямляч: Заряджання акумулятора без живлення приймачів.
- Перетворювач DC/AC: Живлення від акумулятора без підключення до електромережі.

Застосування:
- Захист комп'ютерів і серверів
- Електроніка та медичні пристрої
- Системи сигналізації та фіскальні касові апарати
- Побутова техніка, включно з кондиціонерами та холодильниками
- Насоси, печі центрального опалення, та інші пристрої з адаптованим енергоспоживанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Інтерактивний |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 22 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
- Ціна: 6 798 ₴








