Отзывы о компании Электрика до мелочейВолодимир Ц.Отлично 12.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца14.11.2025Ваша підтримка важлива для нас. Дякуємо за довіру.Олександр Б.Отлично 12.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца14.11.2025Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями. Раді, що все пройшло добре!Олексій Ф.Отлично 12.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaШвидка відправка та приємна ціна, все чудово 👍Комментарий продавца12.11.2025Дякуємо за довіру та що обрали саме нас!Завжди раді допомогти Вам з новим вибором.Максим К.Отлично 12.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца12.11.2025Дякуємо, що обрали наш магазин. Раді, що все вам підійшло.Александр П.Отлично 12.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaвсе добреКомментарий продавца12.11.2025Дякуємо за відгук!Раді, що змогли задовольнити ваші потреби.Запольський С.Отлично 11.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца12.11.2025Ваша оцінка - цінний внесок у нашу роботу. Дякуємо!Вячеслав Ж.Отлично 11.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца12.11.2025Дуже приємно читати позитивні відгуки! Щиро дякуємо за довіру.Тетяна Р.Отлично 11.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца12.11.2025Надзвичайно приємно чути, що ви задоволені!Дякуємо!Денис П.Отлично 09.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца12.11.2025Вдячні за вашу думку та позитив! Це допомагає нам залишатися на правильному шляху.Валерий Ф.Отлично 09.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца12.11.2025Надзвичайно приємно чути, що ви задоволені товаром та сервісом!Дякуємо!
Ваша підтримка важлива для нас. Дякуємо за довіру.
Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями.
Раді, що все пройшло добре!
Швидка відправка та приємна ціна, все чудово 👍
Дякуємо за довіру та що обрали саме нас!
Завжди раді допомогти Вам з новим вибором.
Дякуємо, що обрали наш магазин. Раді, що все вам підійшло.
все добре
Дякуємо за відгук!
Раді, що змогли задовольнити ваші потреби.
Ваша оцінка - цінний внесок у нашу роботу. Дякуємо!
Дуже приємно читати позитивні відгуки! Щиро дякуємо за довіру.
Надзвичайно приємно чути, що ви задоволені!
Дякуємо!
Вдячні за вашу думку та позитив! Це допомагає нам залишатися на правильному шляху.
Надзвичайно приємно чути, що ви задоволені товаром та сервісом!
Дякуємо!