Отзывы о компании Электрика до мелочейОлександр З.Отлично 19.03.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца30.03.2026Дуже приємно, що ви залишились задоволені, дякуємо!Олег С.Отлично 19.03.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца30.03.2026Дякуємо за ваш вибір і за те, що поділились враженнямВасиль І.Отлично 19.03.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца30.03.2026Дякуємо за позитивні зірочки!Олег С.Отлично 19.03.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaВсе нормально! Продавця рекомендую!Комментарий продавца30.03.2026Дякуємо за гарні слова! Завжди раді бачити вас серед наших клієнтівСергій П.Отлично 19.03.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца30.03.2026Дякуємо! Завжди стараємось робити все максимально якісноОлександр Л.Отлично 18.03.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaВсе СУПЕР, дякуюКомментарий продавца30.03.2026Нам важливо, що ви оцінили нашу роботу — щиро дякуємо!Алла Т.Отлично 18.03.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaНормальнийКомментарий продавца30.03.2026Велике спасибі за теплий відгук, це мотивує нас рухатись даліАндрій Д.Отлично 18.03.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца30.03.2026Щиро вдячні за такі приємні слова на нашу адресуСергій Г.Отлично 18.03.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца30.03.2026Дуже раді, що вам все підійшло — дякуємо за відгук!Сонця Д.Отлично 18.03.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца30.03.2026Дякуємо за позитив! Завжди приємно читати такі повідомлення
Дуже приємно, що ви залишились задоволені, дякуємо!
Дякуємо за ваш вибір і за те, що поділились враженням
Дякуємо за позитивні зірочки!
Все нормально! Продавця рекомендую!
Дякуємо за гарні слова! Завжди раді бачити вас серед наших клієнтів
Дякуємо! Завжди стараємось робити все максимально якісно
Все СУПЕР, дякую
Нам важливо, що ви оцінили нашу роботу — щиро дякуємо!
Нормальний
Велике спасибі за теплий відгук, це мотивує нас рухатись далі
Щиро вдячні за такі приємні слова на нашу адресу
Дуже раді, що вам все підійшло — дякуємо за відгук!
Дякуємо за позитив! Завжди приємно читати такі повідомлення